FOXLIVE webináře a eventyFoxlive online eventy

Poutavé online eventy a hodnotný obsah odkudkoliv
FOXLIVE online Eventy vznikají většinou v našich nahrávacích studiích, která jsou vybavena profesionální technikou. Dispozice studia je variabilní a můžeme je přizpůsobit potřebám klienta nebo typu eventů.
Zjistit více

Podívat se na video

Eventy s externím obsahem
Spolupracujeme s nejvýznamnějšími experty ve svých oborech. Společně umíme připravit a přizpůsobit inspirativní a hodnotný obsah na míru vašim potřebám aa specifikům vašeho podnikání.
Zjistit více
Eventy s interním obsahem
Potřebujete předat svým zaměstnancům interní informace týkající se vašich produktů, služeb, interních systémů, procesů, pracovních postupů, bezpečnosti práce, apod? Pomůžeme vám s dramaturgií obsahu i scénářem školení.
Zjistit více
Výhody online eventů

Úspora nákladů

Díky našemu interaktivnímu online eventu vám odpadají náklady na pronájem prostor, občerstvení, hostesky, organizaci, pozvánky, jmenovky, dopravu, atd...

100% virus proof

Všichni účastníci našeho eventu jsou on-line, v bezpečí svého domova nebo kanceláře. Riziko komunitního přenosu virů se výrazně snižuje.

Interaktivní a atraktivní

Eventy vycházejí z dlouholetých zkušeností s pořádáním klasických konferencí a seminářů. Jsou dramaturgicky přizpůsobeny s cílem dosáhnou maximální interaktivity s účastníky.

Vyšší efektivita

Na základě studie efektivity e-learningových kurzů víme, že účinnost doručení sdělení je díky měření on-line testy a dotazníky mnohonásobně vyšší než u klasických konvenčních eventů.

Flexibilita

Našich online eventů se můžete účastnit díky vašemu PC, notebooku, tabletu nebo telefonu... Připojit se můžete odkudkoliv, stačí být v dosahu internetového připojení.

Moderní technologie

Používáme vyspělou techniku a softwarovou platformu, která nám umožní kvalitní propojení a sdílení dokumentů s několika stovkami účastníků najednou.
Česko
Českobrodská 854/34c
Praha 9 – Hloubětín
190 00
Slovensko
Elektrárenská 1
Bratislava
831 04
Maďarsko
Juharfa utca 7.
Telki
2089
Polsko
Ul. Bartycka 22b/21a
Warszawa
00-716
+420 730 160 735
Pošlete nám zprávu
Naši lovci již čekají na další příležitost, jak ukázat svoje zkušenosti.
Souhlasím s uložením osobních údajů za účelem kontaktování.
Odeslat