RoadshowRoadshow a mobilní
eventy

LG 3D Roadshow
Fullservisovou činnost naší agentury jsme využili například k unikátní prezentaci novinek v oblasti 3D televizí, přehrávačů a LG Cinema 3D spojenou s prodejní podporou a soutěžemi.

Dohromady jsme společně strávili úžasných 310 promo dní v blízkosti partnerských prodejen a najeli více než 70.000 kilometrů po České republice a Slovensku. Vše jsme měli hravě pod svým velením a postarali se o kompletní servis: kreativu, design, přípravu, koordinaci, propagaci i  vyhodnocení celého eventu.

Raiffeisen stavební
spořitelna
Promo trucky jsou ideálním nástrojem k originálnímu představení nových produktů, prodejních akcí i soutěží.

Přesně to kombinovala tour s Raiffeisen stavební spořitelnou, se kterou jsme na cestách strávili nejdelší čas. V letech 2016, 2017 a 2018 jsme navštívili celkem 18 měst v Čechách a na Moravě a potěšili tisíce návštěvníků, kteří se na nás přišli podívat. Pro malé byl připravený bohatý doprovodný program, dospělí se mohli zúčastnit soutěže o rekonstrukci kuchyně či koupelny.

Google+ Roadshow
Nejen přínosnou, ale také velmi příjemnou roadshow jsme připravili pro prezentaci služeb Google a YouTube.

Prostřednictvím roadshow jsme se za návštěvníky vydali na osm velkých hudebních festivalů po celé České republice a společně s nimi si vychutnali nezapomenutelnou hudební atmosféru, tak jak se sluší a patří. Truck doplněný o speciální nástavbu zastavil v Praze, Hradci Králové, Žamberku, Pardubicích, Panenském Týnci, Benešově a Táboře. Ať už v našem zkušeném týmu řešíme technické aspekty, branding nebo třeba trasování, vždy dbáme na každý detail a osobitost celé akce.

Lenovo Do Tour
Unikátní a flexibilní mobilní kampaň na klíč podle marketingových strategií jsme připravili také pro Lenovo.

Komplexní kreativní řešení a produkční zajištění roadshow na podporu nových produktů a technologií Lenovo jsme realizovali celou evropskou centrálu společnosti. Během jednoho měsíce jsme s naší karavanou navštívili hlavní města v Polsku, ČR, na Slovensku, v Maďarsku, Srbsku, Rumunsku, Bulharsku, Řecku a Turecku. Na tuto dobrodružnou misi rozhodně jen tak nezapomeneme.

Česko
Českobrodská 854/34c
Praha 9 – Hloubětín
190 00
Slovensko
Elektrárenská 1
Bratislava
831 04
Polsko
Ul. Bartycka 22b/21a
Warszawa
00-716
+420 721 031 950
Pošlete nám zprávu
Naši lovci již čekají na další příležitost, jak ukázat svoje zkušenosti.
Souhlasím s uložením osobních údajů za účelem kontaktování.
Odeslat