SlužbyV marketingu se nebojíme
žádné výzvy

Eventy
S láskou vytvoříme nezapomenutelný event na míru právě vám.
Každá akce si žádá individuální přístup, a tak občas zapomínáme na marketingové poučky a raději věříme naší kreativitě a citu. Baví nás společenské akce, které si žádají jasný scénář s vyladěnou chutí. Se stejným zápalem zvládneme hravě připravit na míru nekonvenční konferenci či přednášku. Velkou výzvu pro nás představuje i pravidly (ne)svázaný teambuilding. Jeden z našich loňských realizovaných teambuldingů byl vyhlášen nejlepším eventem v kategorii B2E ve Výročních cenách České eventové asociace.
Roadshow
Už se rozkřiklo, že jsme také specialisté na mobilní eventy a roadshow?
Když nemůže Mohamed k hoře, nejjednodušším řešením je, dostat horu k Mohamedovi. Ale jak? Využíváme speciálně upravené nákladní automobily pro marketingové a obchodní aktivity, propagační akce a podporu. Zajistíme kompletní servis. Technické aspekty, branding i trasování. Klíčem k úspěšné realizaci projektu je nejen dobrá myšlenka, ale především propracované a spolehlivé provedení. Přijedeme za vámi, máme nespočet koní pod kapotou a nebojíme se ani dlouhých hodin strávených za volantem. Eventy jsme brázdili například s unikátním promo truckem nebo legendárním třístopým Velorexem. A co nás čeká příště? Ponorka, nebo vzducholoď?
Brand and digital
Pojďme dát světu vědět, že existuje vaše značka! Známe několik triků, díky kterým to společně dokážeme.
Jako lovci umíme zasáhnout cílovou skupinu a doručit jí to nejdůležitější sdělení. Nechceme, aby reklama tlačila na pilu, a tak dáváme přednost jemné a elegantní komunikaci. Jako doma se cítíme v offline i online prostředí. S radostí pracujeme se sociálními sítěmi a ještě raději rozvíjíme vaši značku napříč digitálním světem.
Podpora prodeje
I sebelepší nápad je potřeba prodat, a my tuhle disciplínu zvládáme na jedničku.
Ze všech sil se snažíme, aby vaše značka byla vidět, slyšet i cítit. Podpora prodeje je klíčovou složkou marketingu, a tak si na ní dáváme záležet. I ten sebelepší produkt si zaslouží stabilní oporu ve formě chytrého ekonomického řešení, které má hlavu i patu. Čím více se na podpoře prodeje můžeme vyřádit, tím lépe.
Video produkce
Vymyslíme, natočíme, sestříháme a vyšperkujeme! Video produkční tým se vypořádá s každou výzvou.
Dát myšlence tu správnou formu? Pro nás žádný problém. S chutí si pohrajeme s prvotní myšlenkou, tvrdě makáme za kamerou a plně se soustředíme při střihu. Zadejte nám úkol a vše ostatní nechte na nás. V roce 2018 jsme akvírovali video produkční tým pod vedením Filipa Lepeše. Nyní již pod značkou Fox Hunter tvoříme videa od A do Z.

Vykročte s námi do lesa marketingu. Společně se neztratíme!
Na naší cestě vám sice ukážeme směr a cíl, ale to neznamená, že vám nebudeme naslouchat. Po deseti letech praxe totiž víme, že nejdůležitější je vzájemná důvěra a respekt.
9456
projektů jsme zasáhli do černého a zrealizovali
36
odhodlaných lovců je vám k dispozici
67
značek vsází na náš
instinkt
5
významných ocenění jsme ukořistili za naší práci

kontaktujte nás
Česko
Českobrodská 854/34c
Praha 9 – Hloubětín
190 00
Slovensko
Elektrárenská 1
Bratislava
831 04
Polsko
Ul. Bartycka 22b/21a
Warszawa
00-716
+420 721 031 950
Pošlete nám zprávu
Naši lovci již čekají na další příležitost, jak ukázat svoje zkušenosti.
Souhlasím s uložením osobních údajů za účelem kontaktování.
Odeslat