British American TobaccoGLOrifikovali jsme nejen
sociální sítě

Nová marketingová výzva s British American Tobacco
Vstup nového tabákového výrobku na český trh si žádal notnou dávku kreativity a zároveň disciplíny. Stála před námi nová marketingová výzva, a to v odvětví, které je charakteristické přísnou regulací reklamy.

Představení značky na první dobrou

Tři písmenka, jedna chytrá technologie a žádné zkušenosti na českém trhu. V září letošního roku uvedla firma British American Tobacco svou revoluční novinku – glo na český trh. Jedná se o elektronické zařízení, které pracuje na principu zahřívání tabáku a je odpovědí na konkurenční IQOS. Technologicky propracované zařízení je unikátní především proto to, že si uživatel může vychutnat chuť pravého tabáku bez cigaretového dýmu, zápachu i popela.

Naším úkolem bylo představit značku glo českému publiku a vytvořit pro ni stabilní zázemí, díky kterému může bez problému růst. V prvním kroku jsme vyškolili armádu glo ambasadorů, neboli obchodních zástupců, a to v rámci glo akademie, která probíhala paralelně v Praze a v Brně. Třídenní školení si kladlo za cíl seznámit ambasadory nejen s výrobkem, ale především jim představit celou filozofii značky.

Podívat se na video

Představení značky GLO
Nadpozemská oslava glo


Sociální sítě od A do Z

Vyškolené ambasadory máme, oficiální eventy jsou za námi, ale my stále nemáme dost. V současné době s chutí spravujeme sociální sítě glo a podílíme se na tvorbě originálního obsahu.

Baví nás fotit kreativní obsah na Instagram a se stejnou vášní vymýšlíme i copy pro příspěvky na Facebook, které musí být v souladu se zákonem o regulaci tabákové reklamy. Dělá nám radost stát po boku velké značky, která ví, co dělá.


Pro osobnosti, které nezůstávají na jednom místě a svou invencí posouvají věci kupředu, jsme připravili a realizovali první oficiální event značky.

Pro tuto událost jsme vybrali nejkrásnější terasu v Praze, která se nachází na střeše nově otevřené budovy Drn na Národní třídě. Místo, kde se ještě žádná větší akce nekonala, vyvolalo samé pozitivní ohlasy. Není divu, spojení glo s dechberoucím výhledem na Hradčany bylo trefou do černého (nebo snad oranžového?).


Lenovo
Už 15 let neleníme
s Lenovem
Zjistit více
Česko
Českobrodská 854/34c
Praha 9 – Hloubětín
190 00
Slovensko
Elektrárenská 1
Bratislava
831 04
Polsko
Ul. Bartycka 22b/21a
Warszawa
00-716
+420 721 031 950
Pošlete nám zprávu
Naši lovci již čekají na další příležitost, jak ukázat svoje zkušenosti.
Souhlasím s uložením osobních údajů za účelem kontaktování.
Odeslat