LenovoUž 15 let neleníme
s Lenovem

S Lenovem se nikdy
nenudíme
Jsme hrdí na to, že naše nejdelší spolupráce trvá již od roku 2008. V tu dobu mělo české zastoupení značky Lenovo pouze patnáct zaměstnanců a spontánní povědomí o značce bylo pod 8 %.

Od té doby uběhlo přes 15 let, během kterých jsme společně rostli. Nechyběli jsme u žádného z klíčových projektů, a díky skvělé spolupráci jsme se stali primární full servisovou agenturou pro Lenovo.

Mezi náplň naší práce patří nejen rutinní marketingová produkce, která se skládá z grafických příprav, eventů či výroby POS materiálů, ale také koordinace mezinárodních promotérů. Naše rozjetá spolupráce rozhodně nekončí. V současné době pracujeme nejen pro české a slovenské Lenovo, ale také pro několik dalších evropských zastoupení značky.

Z Polska až do Turecka

Lenovo Do Tour

Jak by měla vypadat velkolepá roadshow? Odpověď vám poskytne Lenovo Do Tour – povedená roadshow, která to během své cesty vzala pěkně od podlahy.

Truck vyjel z Polska a pokračoval přes střední a východní Evropu až do Turecka. Osm týdnů, devět zemí, sedmnáct největších měst a především desítky tisíc oslovených zákazníků. Samotnou třešničkou na dortu je fakt, že roadshow oslovila také čtyři sta novinářů a nespočet obchodních partnerů. Občas se prostě vyplatí zariskovat a zaměřit se na projekt, který může zprvu budit obavy a rozpaky.

Naším cílem bylo představit nové produkty napříč střední a východní Evropou, a zároveň zvýšit povědomí o značce. Troufáme si říct, že se nám to díky roadshow podařilo!


8
týdnů trvala největší evropská roadshow
9
zemí jsme projeli s naším Lenovo truckem
17
měst hostilo představení Lenovo produktů
2000
najetých kilometrů napříč střední Evropou
grafika a rebranding
POS materiály

Není žádným tajemstvím, že si rádi pohrajeme s grafikou. To dobře ví i Lenovo, pro které jsme navrhovali a vyrobili POS materiály. Zároveň jsme se v roce 2014 produkčně podíleli na rebrandingu značky, které si žádalo kreativního a pečlivého ducha.


Nespresso
Nespresso & Fox Hunter!
What else?
Zjistit více
Česko
Českobrodská 854/34c
Praha 9 – Hloubětín
190 00
Slovensko
Elektrárenská 1
Bratislava
831 04
Polsko
Ul. Bartycka 22b/21a
Warszawa
00-716
+420 721 031 950
Pošlete nám zprávu
Naši lovci již čekají na další příležitost, jak ukázat svoje zkušenosti.
Souhlasím s uložením osobních údajů za účelem kontaktování.
Odeslat