NespressoNespresso & Fox Hunter!
What else?

Nespresso & Fox Hunter!
What else?
I po třech letech nám to s Nespressem skvěle klape. O úspěchu naší kávou provoněné spolupráce hovoří fakt, že ročně pro Nespresso připravíme sto eventů.

Eventy vonící kávou

Nejlepší spolupráce bývají zpravidla ty nejintenzivnější. S Nespressem jsme si jednoduše sedli a za tři roky kooperace jsme vytvořili několik set nezapomenutelných eventů.

Ať už šlo o malé stánky s několika hosteskami, nebo velké akce, vždy jsme dokázali uspět a překvapit návštěvníky.

Mezi větší výzvy řadíme představení kávovaru Aguila 220 nebo uvedení značky Nespresso na slovenský trh.

O klientovi

Káva s myšlenkou

Prémiová kávová zrna, designové kávovary a George Clooney. Nespresso nás naučilo milovat kávu a my jsme mu na oplátku ukázali, že kvalitní produkty si zaslouží vytříbenou marketingovou péči. Značka si nás získala svým postojem k environmentálním a sociálním problémům. Je skvělé mít po boku někoho, kdo vytváří nejen výjimečnou kávu, ale zároveň se zabývá otázkami životního prostředí.


5
tolik roků trvá naše spolupráce
420
eventů jsme pro Nespresso realizovali
51350
šálků Nespressa jsme dali ochutnat zákazníkům
Filmový festival
Nespresso Café v Karlových Varech


Život s Nespressem

Za tři roky spolupráce tvoříme ostřílenou dvojku, která se vzájemně inspiruje a dokáže si naslouchat. Baví nás, že se firma Nespresso neustále vyvíjí, a tak je každé eventové zadání jedinečné. Ani my nechceme usnout na vavřínech, a proto se snažíme, abychom každým eventem podtrhli filozofii Nespressa.


Již třetím rokem jsme se podíleli na přípravě a organizaci pop-up kavárny Nespresso Café, která vyrostla během filmového festivalu.

Karlovarský festival je bezesporu největší kulturní událostí v České republice. Hvězdy filmového plátna i návštěvníci festivalu už naštěstí nejsou odkázáni na nepohodlné sedačky před kinem, ale své čekání na další filmovou lahůdku si můžou zpříjemnit v kávovém svatostánku jménem Nespresso Café.

Máme radost, že jsme již třetím rokem v řadě mohli spolupracovat na přípravě pop-up kavárny, která leží v samotném srdci festivalu – v těsné blízkosti Hotelu Thermal. Zvládnout ruch desetidenní akce si žádá pevné nervy i velké odhodlání. Pokud ale svou práci milujete stejně jako espresso od Nespressa, pak máte vyhráno.


Tullamore D.E.W.
S Tullamore D.E.W.
až na konec světa
Zjistit více
Česko
Českobrodská 854/34c
Praha 9 – Hloubětín
190 00
Slovensko
Elektrárenská 1
Bratislava
831 04
Polsko
Ul. Bartycka 22b/21a
Warszawa
00-716
+420 721 031 950
Pošlete nám zprávu
Naši lovci již čekají na další příležitost, jak ukázat svoje zkušenosti.
Souhlasím s uložením osobních údajů za účelem kontaktování.
Odeslat