Tullamore D.E.W.S Tullamore D.E.W.
až na konec světa

Originální roadshow podle irského gusta
Omámeni dokonalostí irské whiskey Tullamore D.E.W. jsme vytvořili propracovanou roadshow, která obstála i za hranicemi naší republiky.

Tullamore D.E.W. Roadshow

Pozitivní emoce cítíme nejen při zmínce o třikrát destilované irské whiskey, ale i při organizování roadshow. A pokud něco děláte s láskou, tak to vždycky stojí za to! Před několika lety jsme vymysleli strategickou eventovou platformu – Tullamore D.E.W. autobus. Doslova ze spárů smrti jsme vytrhli rozpadlý veterán Škodu RTO, který jsme kompletně zrekonstruovali. Po několika zásadních úpravách se před námi zrodil luxusní pojízdný whiskey bar, se kterým jsme za poslední čtyři roky objeli křížem krážem Českou a Slovenskou republiku.

Nechyběli jsme na festivalech a slavnostech, zároveň jsme zajistili nespočet řízených degustací s ambasadorem značky. Za ty roky máme na tachometru téměř 40 000 km a v paměti nespočet fanoušků, kterým jsme během roadshow vykouzlili úsměv na rtech. I díky tomuto projektu je Tullamore D.E.W. nejprodávanější whiskey v České republice.

Festival eventů EuBea 2016

Zlatá odměna na festivalu eventů v Petrohradu

Velký úspěch s Tullamore D.E.W. roadshow nás přivedl na zajímavý nápad. Sebrali jsme veškerou odvahu a v roce 2016 jsme tento projekt přihlásili do eventové soutěže BEA World. Soutěže se zúčastnilo 112 marketingových agentur z 22 zemí Evropy a přihlášeno bylo celkem 276 nejlepších eventových projektů.

Hodnotící se především zaměřili na originalitu, inovaci a efektivitu. V tuhém boji mezi silnou konkurencí nakonec Fox Hunter vyhrál první místo v kategorii Nejlepší evropská roadshow.


40
tisích najetých kilometrů s Tullamore D.E.W.
1
místo v kategorii nejlepší evropská (BEA World) roadshow
91
uspořádaných eventů průměrně za rok
7850
lahví irské whisky jsme během spolupráce otevřeli
Festival eventů EuBea 2018
Cesta za dalším úspěchem s velorexem?

Díky povedené Tullamore D.E.W. roadshow jsme dostali příležitost zrealizovat pilotní roadshow pro irskou centrálu.

Tentokrát jsme autobus vyměnili za legendární tříkolku Velorex, která si získala nejen fanoušky whiskey, ale také milovníky nevšedních atrakcí.

Malá tříkolka jednoduše budila pozdvižení a zájem snad na všech místech, kde zaparkovala. Není tak divu, že na svých sedačkách přivítala nespočet lidí, kteří chtěli na vlastní kůži vyzkoušet, zda je interiér tříkolky doopravdy tak maličký, jak zvenku vypadá. A zjištění? Ano, je! To mohou potvrdit i všichni, kterým dělalo problém z Velorexu vylézt.


BEA World 2018

Kouzlo Velorexu promluvilo i k porotcům BEA World 2018, které roadshow natolik zaujala, že projekt vybrali mezi nejlepší eventové práce.

Opět jsme ve velké zahraniční konkurenci dokázali obstát a už teď se nemůžeme dočkat vyhlášení soutěže. To proběhne již tento týden v portugalské Coimbře a my jsme zvědaví, zda dokážeme obhájit prvenství z roku 2016.


Mercedes-Benz
Nespoutaná jízda
s Mercedes-Benz
Zjistit více
Česko
Českobrodská 854/34c
Praha 9 – Hloubětín
190 00
Slovensko
Elektrárenská 1
Bratislava
831 04
Polsko
Ul. Bartycka 22b/21a
Warszawa
00-716
+420 721 031 950
Pošlete nám zprávu
Naši lovci již čekají na další příležitost, jak ukázat svoje zkušenosti.
Souhlasím s uložením osobních údajů za účelem kontaktování.
Odeslat