Mercedes-BenzNa dosah přírodě s Mercedes-Benz
Product Experience

Cesta plná adrenalinu
Zprvu to vypadalo jako obyčejný teambuilding, který propojí týmy společnosti Mercedes-Benz ČR divize osobních vozů v jeden celek. Místo toho čekala zaměstnance cesta do neznáma plná adrenalinu.

Zaměstnanci byli v pátek rozděleni do čtyřčlenných týmů (posádek automobilů). Před zahájením dostali informace o termínu a počtu dní strávených na cestě. Součástí pozvánky byl i seznam doporučeného vybavení a oblečení. Veškeré další informace jim byly utajeny, a to včetně spaní ve stanech.

V den zahájení dostali účastníci indicie vedoucí k místu první zastávky, kde po správném splnění úkolu získali další bod. Tento den je čekala tři stanoviště a poslední souřadnice je přivedly do pustiny v Milovicích.

Stanový hotel

V areálu bývalého vrtulníkového letiště během tří dní vyrostl stanový hotel, který byl tvořen cca padesáti stany, mobilními vyhřívanými toaletami a kamionem se sprchami.

Tato část představovala pro náš eventový tým největší výzvu. Kontrastem byl transparentní stan jako místo pro servírování večeře a následný večerní program, jehož atmosféru podtrhl vizuální efekt jasné noční oblohy nad hlavou a okolní přírody, která se zdála býti jakoby na dosah. Vícedenní roadshow po Čechách zahrnovala množství zastávek s úkoly vyžadující zručnost, bystrost a notnou dávku odvahy.


Úspěšný projekt Mercedes-Benz Product Experience/Adventure edition si zaslouženě odnesl první místo na Výročních cenách České eventové asociace v kategorii B2E.


3
dny probíhající originální teambuilding
100
zúčastněných zaměstnanců Mercedes Benz ČR
25
soutěžících týmů
50
stanů tvořících stanový hotel

Podívat se na video
Tullamore D.E.W.
S Tullamore D.E.W.
až na konec světa
Zjistit více
Česko
Českobrodská 854/34c
Praha 9 – Hloubětín
190 00
Slovensko
Elektrárenská 1
Bratislava
831 04
Polsko
Ul. Bartycka 22b/21a
Warszawa
00-716
+420 721 031 950
Pošlete nám zprávu
Naši lovci již čekají na další příležitost, jak ukázat svoje zkušenosti.
Souhlasím s uložením osobních údajů za účelem kontaktování.
Odeslat